dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Będzin

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

569 000 zł124,30 m² 4 577,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność bez prowizji od kupującego Prezentujemy dwupoziomowy apartament usytuowany na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku wielorodzinnego przy ul. 1-go Maja w Będzinie. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł60,95 m² 7 054,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 rodzinne pokoje gotowe do zamieszkania | Będzin ul. Kielecka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,54 m² 6 906,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o łącznej powierzchni 61,54 m . Nieruchomość znajduje się na jednym z pięter.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł101,40 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 2 poziomy! 5 pokoi! możliwość podzielenia mieszkania na dwa lokale! 2 piękne balkony! okna do ziemi - przesuwne hs! 2 kuchnie, 2 łazineki!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

21 000 €6 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjny magazyn wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt położony w bliskiej odległości od autostrady A4 i drogi szybkiego ruchu S1. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł395 m² 658,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy znajdującą się w Będzinie przy ul. Moniuszki. W kamienicy w latach 30. XX w. mieszkała rodzina Rutki Laskier, autorki głośnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od 01.05.2026r Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Będzinie, dzielnica Syberka. Mieszkanie składa się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 673m2 zabudowaną dwurodzinnym domem z lat 60-70tych oraz halą (magazyn). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł520 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:203 m²

Gotowiec inwestycyjny! dochodowa kamienica W samym centrum. Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę , dochodową, w bardzo dobrym stanie zlokalizowaną w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom do własnej aranżacji z dużą działką!| Będzin ul. Stachowe 11 zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,13 m² 5 080,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! trzy ustawne pokoje! wygodna kuchnia! duży balkon! łazienka po remoncie! nowe okna 3 szybowe! nowe parapety! zamykany korytarz! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta tylko w Arka Nieruchomości! będzin Na sprzedaż atrakcyjny pawilon o pow. ok. 100m2 z najemcą "żabka" - największą w Polsce siecią sklepów spożywczych. Pawilon handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,80 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Oferujemy do sprzedania kawalerkę w Będzinie, przy ulicy Żwirki i Wigury, dzielnica Ksawera. Mieszkanie jest usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym bloku, ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,20 m² 5 073,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 12f. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 046,60 m² 296,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1046 m w Łagiszy - Twój własny kawałek spokoju blisko natury i miasta Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz zbudować dom, który będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł114,40 m² 8 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe Apartamenty na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Ostatni dostępny apartament dwupoziomowy - niepowtarzalna okazja zakupu! W imieniu Dewelopera zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,94 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł159,60 m² 10 018,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Jeśli szukasz domu dla swojej rodziny, zależy Ci żeby był parterowy, w stanie technicznym pozwalającym na zamieszkanie od razu, a także w spokojnej okolicy to z pewnością ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,99 m² 5 238,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ulicy Bilika. Układ funkcjonalny: - pokój/ sypialnia nr 1 - pokój/ sypialnia nr 2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł775 m² 561,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! 20 km od katowic! 20 km od lotniska I autostrady A1! widok na zamek będziński! ścisłe centrum! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł86 m² 9 988,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesny apartament dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe od 200 m2 do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

519 825 zł6 931 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dużego terenu do prowadzenia własnej działalności? Terenu dobrze skomunikowanego? Działka o powierzchni 6931m2 położona w Będzinie w dzielnicy Warpie to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł253 m² 3 754,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atrakcyjna oferta, wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedaży dom wolnostojący - posadowiony na działce o powierzchni 598m2 , w Będzinie - Ksawera (w środku osiedla) ul. Kolejowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

10 200 €3 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt najwyższej klasy, certyfikowany. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest możliwe dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63,95 m² 8 756,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już wkrótce zakończy się budowa kameralnej inwestycji deweloperskiej na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Jednocześnie rozpoczynamy ostatni etap sprzedaży pozostałych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 1108/12 w Będzinie w obrębie ul. Pokoju w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę w Będzinie w Centrum, przy głównej ulicy, w zabudowie ciągłej. Nieruchomość ma powierzchnię 400 m2 i składa się z dwóch części. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39,55 m² 2 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5e wraz z udziałem wynoszącym 393/10.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł81,53 m² 6 745,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na s przedaż: gotowa inwestycja przynosząca stały dochód - 3 kawalerki w jednym mieszkaniu | Będzin, ul. 1 maja Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia , bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł39 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m , położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł255 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogromnym potencjałem - mieszkaj, zarabiaj i odpoczywaj w sercu Będzina! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy Alei Hugona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 611 zł110,82 m² 10 500,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie śląska I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł102,83 m² 5 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Wolnostojący dom do odświeżenia w Grodźcu. Bardzo dobra spokojna lokalizacja, wszędzie blisko- szkoła, komunikacja miejska, sklepy, piekarnia, park. Dom o powierzchni 102,83m2, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek, ul. Promyka

Będzin,śląskie

2 100 000 zł700 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 605 m²

Niektóre miejsca nie są tylko budynkami - mają duszę. Ten dworek czeka na swojego nowego gospodarza, by znów ożył pełnią blasku. Lokalizacja: kilka Kroków od Historii Wyobraź sobie miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 w Będzinie Warpie przy ulicy Andersa. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63,70 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie Apartamenty na prestiżowym zamkniętym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! 3626M! doskonała lokalizacja: pogranicze dąbrowy górniczej I będzina, przy osiedlu. Oferujemy Państwu na sprzedaż wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

9 998 zł416,60 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia magazyn Z biurem Na powierzchnię skłądają się: 1. Hala magazynowo-produkcyjna 322m 2 specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 5,2m do 5,8m, -wjazd.