dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Będzin Osiedle Zamkowe

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Będzina Osiedle Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł62,99 m² 7 937,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie każde 3 pokoje mają sens. Tu układ naprawdę działa - bez straty metrów i bez kompromisów. Strefa dzienna jest oddzielona od prywatnej, pokoje są ustawne, a balkon, jak taras, to realna.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł73,29 m² 7 327,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 73,29 m - Osiedle Zamkowe, będzin Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł16 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania atrakcyjnie położony garaż murowany na parterze W wielorodzinnym bloku mieszkalnym na os. Zamkowym W będzinie (blok przy ul. ulicy Bursztynowej nr 2). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

289 000 zł73,66 m² 3 923 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,66 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ulicy Piastowskiej na osiedlu Zamkowym w Będzinie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł101,40 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 2 poziomy! 5 pokoi! możliwość podzielenia mieszkania na dwa lokale! 2 piękne balkony! okna do ziemi - przesuwne hs! 2 kuchnie, 2 łazineki!.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł62,99 m² 6 000,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie w Będzinie os. Zamkowe (ul. Bursztynowa). 3 niezależne pokoje, kuchnia (osobna i widna), łazienka, wc (osobno) oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od zaraz - posiadamy klucze Szukasz gotowego do zamieszkania własnego kąta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Powierzchnia 38 m z komfortowym rozkładem jednopokojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł255 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogromnym potencjałem - mieszkaj, zarabiaj i odpoczywaj w sercu Będzina! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy Alei Hugona.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,30 m² 5 780,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zamkowym w Będzinie idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację! Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

299 000 zł74 m² 4 059,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zamkowe,Będzin

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Dwupoziomowe mieszkanie 84 m + piwnica 3 m - ul. Turniejowa 4, będzin Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Zamkowe,Będzin

559 999 zł73 m² 7 640,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamkowe / nowe 2 pokoje / 1-szy najemca / od zaraz Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Królowej Jadwigi. Składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,8 m2) - sofa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamkowe,Będzin

399 000 zł84 m² 4 768,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rodzinne 4-pokojowe, przestronne mieszkanie! Os. Zamkowe | Będzin ul. Jagiełły zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Zamkowe,Będzin

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na Osiedlu Zamkowym. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Zamkowe,Będzin

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| tylko U nas Mieszkanie prezentuje niski standard i znajduje się w nim duża ilość rzeczy należących do właściciela, co wpływa na aktualny wygląd wnętrza. Stan widoczny na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

329 130 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Ekspozycja Południowa. Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Zamkowe,Będzin

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poszukujesz przestronnej nieruchomości, na prestiżowym osiedlu? Potrzebujesz dużo przestrzeni i przyjemnej okolicy?! Jeśli to wszystko, czego potrzebujesz to trafiłeś idealnie! Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Zamkowe,Będzin

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Poszukujesz własnego M5 po generalnym remoncie? Jest dla Ciebie i Twojej rodziny istotna lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Zamkowe,Będzin

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

899 900 zł80 m² 11 248,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy dom szeregowy na Osiedlu Zamkowym | Będzin Cena: 899 900 zł | Powierzchnia: 80 m | Taras: 26 m | Liczba pokoi: 4 | Rok budowy: 2022 | Typ zabudowy: szeregowiec | Dodatkowo: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Zamkowe,Będzin

470 000 zł84 m² 5 617,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rodzinne 4 pokoje, duży metraż! Os. Zamkowe! | Będzin ul. Jagiełły zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zamkowe,Będzin

280 000 zł49 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży ciekawe mieszkanie na osiedlu Zamkowym w Będzinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49,30 mkw ( po podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

899 900 zł106 m² 8 489,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Urokliwy Dom w Zabudowie Szeregowej w Atrakcyjnej Lokalizacji - Idealna Przestrzeń Dla Ciebie Cena: 899 900 zł | Powierzchnia: 80 m | Taras/działka: 26 m | Liczba pokoi: 4 | Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Zamkowe,Będzin

799 000 zł87 m² 9 183 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej części Będzina, na osiedlu Zamkowym przy ul. Bursztynowej. Blok, w którym znajduje się mieszkanie, został wybudowany w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Zamkowe,Będzin

2 100 zł73 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie urządzone i umeblowane -gotowe do zamieszkania Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Zamkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Będzin

Zamkowe,Będzin

480 000 zł74 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Okazja - możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bloku pod mieszkaniami (poziom 0). Oferujemy do sprzedania komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Będzinie , na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamkowe,Będzin

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży 2 mieszkania W cenie 165 000zł. Idealna dochodowa nieruchomość. Proponujemy do sprzedaży nieruchomość, która składa się z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 56 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamkowe,Będzin

324 360 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamkowe. 2 pokoje, 47,7 m2. Stan deweloperski. Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zamkowe,Będzin

369 000 zł63 m² 5 858 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwcja Przedstawiamy Państwu niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części dzielnicy Będzina na osiedlu Zamkowym. Mieszkanie posiada znakomity rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zamkowe,Będzin

275 310 zł40 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamkowe.39,90 m2, balkon. Stan deweloperski. Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zamkowe,Będzin

369 000 zł63 m² 5 858,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Agent prowadzący: na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane na wyższym parterze w bloku na osiedlu Zamkowym, przy ul. Turniejowej w Będzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamkowe,Będzin

369 000 zł63 m² 5 858,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie na Osiedlu Zamkowym w Będzinie - 62,99 m , 3 Pokoje, balkon 6 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamkowe,Będzin

504 680 zł81 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament na Osiedlu Zamkowym. 81,40 m2 z.balkonem. Bezpośrednio od dewelopera Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna dochodowa nieruchomość. Proponujemy do sprzedaży nieruchomość, która składa się z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 56 mkw. Mieszkania są położone w Będzinie, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Zamkowe,Będzin

990 zł63 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Rycerskiej 2 *piętro 1 *powierzchnia 63 m2 *ogrzewanie miejskie *przeznaczone dla 1-4 osób *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *salon z balkonem:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Zamkowe,Będzin

970 zł63 m² 15,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Rycerskiej 2. *Piętro 1. *Powierzchnia 63 m2. *Ogrzewanie miejskie. *Przeznaczone dla 1-4 osób. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *salon.