dowolna

Nieruchomości Będzin - Oferty wynajmu nieruchomości

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Będzina Osiedle Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia dom dla pracowników, znajdujący się w doskonałej lokalizacji, przy Centrum Logistycznym-Psary, 10minut pieszo do magazynów Lidl,Panattoni. Bardzo dobry dojazd z drogi S86. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł170 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

DO wynajęcia Hala namiotowa pow. 170 m2. Wysokość w szczycie - 5,6 m, wysokość ściany - 4,4 m. Cena najmu 15 zł/ m2 netto. Czynsz najmu obejmuje całodobową ochronę, monitoring. Działka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł57,40 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie w 2024r. zlokalizowane w dzielnicy Warpie przy ulicy Krakowskiej. Usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku, wokół dużo zieleni (park Krakowska) i niska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od 01.05.2026r Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Będzinie, dzielnica Syberka. Mieszkanie składa się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nieruchomości przemysłowe pod działalność warsztatową W okolicy śródmieścia będzina rejon ul. Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł11 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt studio z antresolą przy ul. Stanisława Małachowskiego 52 lok. 12 B/2 w centrum Będzina. -Nieruchomość- lokal o powierzchni 11,09.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33,43 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem! Po remoncie! Obok Parku | Będzin ul. Rewolucjonistów zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 €6 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjny magazyn wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt położony w bliskiej odległości od autostrady A4 i drogi szybkiego ruchu S1. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²58 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! atrakcyjny lokal biurowy W centrum będzina, 2 pokoje W kamienicy, po remoncie. Centralne ogrzewanie miejskie! może być częściowo wyposażony I umeblowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 472 m² 13,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:6 632 m²

Będzin - łagisza. Hala magazynowa do wynajęcia. Hala: - 1472m2 - Na hali zaadaptowane pomieszczenia socjalno biurowe( magazynek, szatnia, aneks kuchenny, toaleta. 3 pokoje biurowe, kotłownia), które są.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od zaraz - posiadamy klucze Szukasz gotowego do zamieszkania własnego kąta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Powierzchnia 38 m z komfortowym rozkładem jednopokojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od ręki! Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym, dwupokojowym mieszkaniem położonym na parterze w komfortowym, niskim bloku przy ulicy Narutowicza na osiedlu Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²128 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Staszica (parter) - 3 840 zł Powierzchnia biurowa ponad 128m2 z możliwością podziału powierzchni wg potrzeb najemcy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną komunikację lokalnie.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 €3 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt najwyższej klasy, certyfikowany. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest możliwe dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! atrakcyjny lokal mieszkalny W centrum będzina, 2 pokoje W kamienicy, po remoncie. Centralne ogrzewanie miejskie! może być częściowo wyposażony I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

18,92 zł/m²200,81 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nieruchomość / pawilon pod działalność usługowo - magazynową (np. na magazyn czystych, lekkich towarów typu opakowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na wynajem kompleks funkcjonalnych budynków usługowo-biurowych wraz z niską halą magazynowo-produkcyjną i rozbudowaną infrastrukturą zewnętrzną. Budynki usługowe znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł1 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-