dowolna

Nieruchomości Będzin - Oferty wynajmu nieruchomości

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. -Nieruchomość- powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, aleja Hugona Kołłątaja

Będzin,śląskie

36,69 zł/m²109 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję bez pośredników do wynajęcia 1 km od centrum Będzina lokal usługowy o powierzchni 109 m . Znajduje się na parterze, co ułatwia dostęp klientom. Wnętrze wykończone w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górki Małobądzkie,Będzin

2 850 zł63 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w zabudowie segmentowej, zlokalizowane w Będzinie przy ul. 27 Stycznia 22c. Mieszkanie znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku, oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękna kawalerka z antresolą w kamienicy przy ul Małachowskiego 52 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Piętro 2 z 3. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, aleja Hugona Kołłątaja

Ksawera,Będzin

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, jasne mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Będzin,śląskie

12 150 zł900 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 600 zł400 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe od 200 m2 do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Ksawera,Będzin

1 500 zł51 m² 29,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! *** Klimatyzacja *** Cicha okolica, a wszędzie blisko! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Będzinie - przy ul. Wajdy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jastrzębowskiego

Małobądz,Będzin

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Jastrzębowskiego 6 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 31 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 20 m , w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modrzejowska

Syberka,Będzin

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Modrzejowska 89 w centrum Będzina. Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Małobądz,Będzin

1 400 zł40 m² 35,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie z miejscem parkingowym będzin małobądz, ul. Baczyńskiego zadzwoń: przy współpracy w zakresie tej oferty nie zapłacisz żadnej prowizji do biura nieruchomości! homeon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Będzin

Gzichów,Będzin

9 998 zł417 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1.powierzchnia magazynowo -produkcyjna 322m2 SPECYFIKACJA TECHNICZNA: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 5,2m do 5,8m, -wjazd z poziomu "0" (brama o wys. 4,3m i szer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

10 200 €3 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt najwyższej klasy, certyfikowany. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest możliwe dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Będzin,śląskie

13 500 zł1 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, aleja Hugona Kołłątaja

Ksawera,Będzin

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 42 *powierzchnia 23 m2 *II piętro *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

21 000 €6 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjny magazyn wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt położony w bliskiej odległości od autostrady A4 i drogi szybkiego ruchu S1. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bilika

Małobądz,Będzin

1 500 zł45 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia i zależy Ci na dwóch osobnych pokojach? Balkon jest dla Ciebie koniecznością? A dodatkowym atutem będzie szybki wylot na drogę krajową zapewniającą szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamkowe / nowe 2 pokoje / 1-szy najemca / od zaraz Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Królowej Jadwigi. Składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,8 m2) - sofa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 900 zł300 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe od 100 m2 do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębowskiego

Syberka,Będzin

1 200 zł31 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo odnowiona kawalerka w Będzinie - os. Syberka (ul. Jastrzębowskiego). Mieszkanie po ostatnich lokatorach przeszło gruntowne odświeżenie: odmalowano ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 190 zł36 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 36 m2. 2 pokoje. Ogrzewanie elektryczne, podłączenie do sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Hugona Kołłątaja

Grodziec,Będzin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 020 zł17 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ulicy Małachowskiego 52 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Będzin

Będzin,śląskie

25 500 zł1 500 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Nieruchomość magazynowo produkcyjno biurowa 1500 m Będzin przy drodze wojewódzkiej dw10 Oferujemy do wynajęcia przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Będzin

Będzin,śląskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa Będzinie. Powierzchnia: 1 50m2 z możliwością dostosowania do potrzeb Klientów nawet do 1500m2 Dostępność: od zaraz Opis obiektu: magazyn zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Małobądz,Będzin

16 200 zł1 200 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 020 zł29 m² 35,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane w bloku przy Placu 3 Maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

21 000 €6 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 750 zł700 m² 13,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony, chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, jasne mieszkanie przy ul. Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m . Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Będzin

Będzin,śląskie

12 750 €3 000 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 190 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie o powierzchni 34 m przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. 2 pokoje. Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 190 zł30 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 30 m , w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. 2 pokoje. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Syberka,Będzin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy najmie 2-pokojowego mieszkania , przy ulicy Narutowicza w Będzinie na Osiedlu Syberka , na 9 piętrze w bloku z dwoma windami. Punkt bardzo.