dowolna

Nieruchomości Będzin - Oferty sprzedaży nieruchomości

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 2005 roku o powierzchni użytkowej 124,6 m z dodatkowym poddaszem o powierzchni ok. 36 m . Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 445 zł63,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 530 zł42,10 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 430 zł45,94 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

99 000 zł39,55 m² 2 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesny apartament dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł62,99 m² 7 937,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie każde 3 pokoje mają sens. Tu układ naprawdę działa - bez straty metrów i bez kompromisów. Strefa dzienna jest oddzielona od prywatnej, pokoje są ustawne, a balkon, jak taras, to realna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! tylko do 31.05 - NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI! Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo pewnej inwestycji? Ta oferta łączy wszystko, czego dziś oczekują kupujący: 4 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58,94 m² 5 598,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,94 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku w Będzinie przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł72 m² 9 986,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogrodem, tarasem i własnym jacuzzi - w nowoczesnym, zaledwie dwupiętrowym budynku przy ul. Rzeszowskiej 9 w Będzinie. Parter z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom do własnej aranżacji z dużą działką!| Będzin ul. Stachowe 11 zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł214 m² 5 135,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

221 900 zł36,80 m² 6 029,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 2 pokoje z balkonem! Osiedle Syberka | Będzin ul. Powstańców Śląskich Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

269 000 zł46,86 m² 5 740,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Będzinie, oś Syberka, ul. Rewolucjonistów. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój o pow. 46,86 m2 położone na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka z oddzielną, jasną kuchnią, położona na 2 piętrze kamienicy, w oficynie. Mieszkanie składa się z dwóch pomieszczeń; przedpokoju z kuchnią, łazienki oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł20 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

W kamienicy po generalnym remoncie (elewacja, termoizolacja oficyny, wymiana instalacji, odświeżenie klatek, wykonanie podłączenia do sieci ogrzewania miejskiego) dostępnych mamy kilka kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł47,20 m² 5 148,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Będzinie dz. Ksawera (ul. Żwirki i Wigury). Dwa przestronne pokoje, kuchnia częściowo otwarta na salon, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł253 m² 3 754,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atrakcyjna oferta, wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedaży dom wolnostojący - posadowiony na działce o powierzchni 598m2 , w Będzinie - Ksawera (w środku osiedla) ul. Kolejowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,40 m² 5 317,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekscytująca okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie, w prestiżowej dzielnicy Grodziec, przy ulicy Marii Konopnickiej. To unikalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

10 844 000 zł3 500 m² 3 098,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 095 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Będzin przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 9 095 m zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 500 m² 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż budynek po kopalni "grodziec" z potencjałem inwestycyjnym. Lokalizacja: będzin, ul. Barlickiego Grodziec, woj. śląskie Dogodny dojazd: dk94.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł80 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 259 m²

Polecamy do sprzedaży wolnostojący dom w o pow. całkowitej ok. 80m2, pow. użytk. ok. 52, parterowy, murowany, położony na dużej działce o powierzchni 3259m2 (4 połączone działki),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Będzin os. Syberka ul. Narutowicza / Daszyńskiego - 61m2 / 3 pokoje + Balkon we speak english 15min do Katowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 046,60 m² 142,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1046 m w Łagiszy - Twój własny kawałek spokoju blisko natury i miasta Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz zbudować dom, który będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 10 piętrze zadbanego bloku przy ul. Skalskiego w Będzinie. Lokal dzięki swojemu praktycznemu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,27 m² 4 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Będzinie os. Grodziec (ul. Traugutta). Dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - powierzchnia 37,27 m2. Parter w niskim bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Okazja inwestycyjna - 2 domy na jednej działce - będzin grodziec Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem zwrotu? Ta oferta jest idealna pod kwatery pracownicze/ 4 niezależne mieszkania. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

519 825 zł6 931 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dużego terenu do prowadzenia własnej działalności? Terenu dobrze skomunikowanego? Działka o powierzchni 6931m2 położona w Będzinie w dzielnicy Warpie to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 488 zł42,03 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania, które oferuje prywatność domu i wygodę apartamentu w ścisłym centrum, ta oferta na parterze z dużym ogrodem jest dla Ciebie. Kluczowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 309 zł79,81 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kupujesz, kiedy inni jeszcze się zastanawiają, albo przepłacasz za rok, gdy budowa dobiegnie końca. Ta inwestycja w sercu Będzina, z ceną promocyjną 8900 zł za metr kwadratowy, to.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł93 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł26 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż murowany w zabudowie szeregowej pełna własność Księga Wieczysta rok budowy 2000. Garaż posiada kanał własną instalację elektryczną z licznikiem Jesienią 2025 było wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

Domek fiński na sprzedaż w Będzinie Grodźcu. Budynek drewniany na murowanym z cegły fundamencie. Dach 2-spadowy kryty blachą trapezową (wymiana ok 2 lata temu). Budynek ocieplony wełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł138 m² 8 688,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Więcej zdjeć na stronie DOM Trzykondygnacyjny, luksusowy apartament o powierzchni 138 m w zabudowie szeregowej oddanej do użytku w 2017 roku (w budynku znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł56,39 m² 4 770,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjna oferta! cena do rozsądnej negocjacji! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,39 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł772 m² 3 625,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Budynek handlowo usługowy! Gotowa Inwestycja! | Będzin ul. Zagórnego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie do wykończenia widocznym na zdjęciach. Bliźniak składa się z 2 osobnych połówek tzw. bliźniak 2-lokalowy. Idealna propozycja kiedy dwie rodziny chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł379,91 m² 3 290,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Wyjątkowy dom w dworkowym stylu w Brudzowicach, w gmienie Siewierz. Otwarte przestrzenie, duże, przestronne pokoje, garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Piękny ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,40 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m , znajdujące się na 2. piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Syberka. Lokalizacja zapewnia wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! 3626M! doskonała lokalizacja: pogranicze dąbrowy górniczej I będzina, przy osiedlu. Oferujemy Państwu na sprzedaż wieczyste.