dowolna

Mieszkania na sprzedaż Będzin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

499 999 zł62,99 m² 7 937,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie każde 3 pokoje mają sens. Tu układ naprawdę działa - bez straty metrów i bez kompromisów. Strefa dzienna jest oddzielona od prywatnej, pokoje są ustawne, a balkon, jak taras, to realna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 464 zł49,84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 950 zł42,10 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 709 zł65,13 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe o pow 38m2 usytuowane na parterze dobrze utrzymanej Kamienicy w dzielnicy Będzin - Grodziec. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

221 900 zł36,80 m² 6 029,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 2 pokoje z balkonem! Osiedle Syberka | Będzin ul. Powstańców Śląskich Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł35,35 m² 4 526,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Będzin, ul. Konopnickiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,35 m , położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 40. XX wieku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł73,29 m² 7 327,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 73,29 m - Osiedle Zamkowe, będzin Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58,94 m² 5 598,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,94 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku w Będzinie przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie na sprzedaż Będzin, syberka, parter Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w ocieplonym i wyremontowanym bloku przy ul. Skalskiego w Będzinie (os.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

269 900 zł54,70 m² 4 934,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (grodziec) - Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł47,20 m² 5 148,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Będzinie dz. Ksawera (ul. Żwirki i Wigury). Dwa przestronne pokoje, kuchnia częściowo otwarta na salon, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł54,76 m² 6 519,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone w popularnej dzielnicy Syberka w Będzinie, przy ulicy Narutowicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 094 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym. Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł50,30 m² 4 155,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz cichego mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Będzinie przy ulicy Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł124,30 m² 4 577,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność bez prowizji od kupującego Prezentujemy dwupoziomowy apartament usytuowany na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku wielorodzinnego przy ul. 1-go Maja w Będzinie. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

413 900 zł39,80 m² 10 399,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort, światło i elegancja miejsce, do którego chce się wracać Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się raz i od razu czuje, że można tu.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł84 m² 6 988,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,20 m² 5 073,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 12f. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

289 000 zł73,66 m² 3 923 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,66 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ulicy Piastowskiej na osiedlu Zamkowym w Będzinie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł101,40 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 2 poziomy! 5 pokoi! możliwość podzielenia mieszkania na dwa lokale! 2 piękne balkony! okna do ziemi - przesuwne hs! 2 kuchnie, 2 łazineki!.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,27 m² 4 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Będzinie os. Grodziec (ul. Traugutta). Dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - powierzchnia 37,27 m2. Parter w niskim bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5e wraz z udziałem wynoszącym 393/10.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł54,65 m² 3 641,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to czyste płótno czekające na Twój pomysł!

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,62 m² 5 193,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Będzinie przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie jest opróżnione i przygotowane do aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i przytulne mieszkanie na sprzedaż w Będzinie na osiedlu Syberka. Cicha i spokojna okolica z dobrze rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł56,39 m² 4 770,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjna oferta! cena do rozsądnej negocjacji! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,39 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,90 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m , położone na parterze budynku przy ul. Andersa w Warpie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł58 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe w prywatnej własnej kamienicy. Pierwsze piętro, na parterze tylko 1 sąsiad. Kamienica 1-piętrowa wybudowana w 1936r, odnowiona, otynkowana z zewnątrz, dach skośny.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł62,99 m² 6 000,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie w Będzinie os. Zamkowe (ul. Bursztynowa). 3 niezależne pokoje, kuchnia (osobna i widna), łazienka, wc (osobno) oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,40 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m , znajdujące się na 2. piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Syberka. Lokalizacja zapewnia wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł33,01 m² 5 604,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! oferta tylko W naszym biurze. Nowa, niższa cena! Oferta na wyłączność. Polecamy. Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy zakupnie słonecznego mieszkania jednopokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa w Będzinie: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia, duży przedpokój i balkon Loggia, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy zdalnej. Wygodny układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,94 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! tylko do 20.05! Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,99 m² 5 238,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ulicy Bilika. Układ funkcjonalny: - pokój/ sypialnia nr 1 - pokój/ sypialnia nr 2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,30 m² 5 780,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zamkowym w Będzinie idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację! Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł32,80 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Oferujemy do sprzedania kawalerkę w Będzinie, przy ulicy Żwirki i Wigury, dzielnica Ksawera. Mieszkanie jest usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym bloku, ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39,55 m² 2 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin Centrum Sączewskiego - 51m2 / 2 pokoje + Balkon 15min do Katowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w Będzinie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 132 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij