dowolna

Domy z poddaszem Będzin - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł214 m² 5 135,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212,01 m² 4 009,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Na sprzedaż dom w Będzinie - Grodziec, ul. Miłosza Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dochodowa kamienica inwestycyjna W ścisłym centrum będzina Stopa zwrotu: około 10% rocznie, najemcy w pakiecie, gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż w pełni wynajęta kamienica dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł379,91 m² 3 290,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Wyjątkowy dom w dworkowym stylu w Brudzowicach, w gmienie Siewierz. Otwarte przestrzenie, duże, przestronne pokoje, garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Piękny ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 000 zł520 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:203 m²

Gotowiec inwestycyjny! dochodowa kamienica W samym centrum. Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę , dochodową, w bardzo dobrym stanie zlokalizowaną w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 673m2 zabudowaną dwurodzinnym domem z lat 60-70tych oraz halą (magazyn). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł179 m² 10 893,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Wyjątkowa nieruchomość W będzinie: dom + warsztat Z potencjałem biznesowym Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni gruntu 1614 m , zlokalizowana w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 2005 roku o powierzchni użytkowej 124,6 m z dodatkowym poddaszem o powierzchni ok. 36 m . Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł224,90 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Budynek w stanie surowym otwartym Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1255 m parter sień - 3,2m2 hall - 12,7m2 korytarz - 4,6m2 pom. Gosp - 2,9m2 kotłownia 9,3m2 (z wejściem do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł214 m² 5 135,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 120 m z 2024 roku, zbudowany według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł255 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogromnym potencjałem - mieszkaj, zarabiaj i odpoczywaj w sercu Będzina! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy Alei Hugona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł160 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Będzin Warpie, bardzo dobra lokalizacja, idealnie dla rodziny z dziećmi lub 2-rodzinnej. Dom o powierzchni 160m2 + piwnice + strych, usytuowany na działce 413m2. Wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

Domek fiński na sprzedaż w Będzinie Grodźcu. Budynek drewniany na murowanym z cegły fundamencie. Dach 2-spadowy kryty blachą trapezową (wymiana ok 2 lata temu). Budynek ocieplony wełna.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 m , usytuowany na działce o powierzchni 1344 m w Będzinie - dzielnica Łagisza. Nieruchomość charakteryzuje się jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Małobądz,Będzin

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Małobądz,Będzin

1 339 000 zł160 m² 8 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieroszewskich

Gzichów,Będzin

1 490 000 zł275 m² 5 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w topowej lokalizacji Będzina - w sąsiedztwie Zamku Na sprzedaż oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 254,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodziec,Będzin

505 000 zł116 m² 4 368,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

0% prowizji 0% pcc Pozostały 4 wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej. I Etap inwestycji obejmie 6 domów, drugi etap obejmie kolejne 6 domów. Pozostały 4 środkowe z drugiego etapu (tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Będzin

Łagisza,Będzin

890 000 zł287 m² 3 101,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Dom na dużej działce. Miejscowość: będzin ul. Pokoju. Idealny dla rodziny! koniecznie zobacz spacer wirtualny oraz film. Oferujemy do sprzedaży murowany dom wolnostojący , położony w Będzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łagisza,Będzin

890 000 zł287 m² 3 101,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Na sprzedaż ekonomiczny i przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w malowniczej miejscowości Gródków. Budynek został wzniesiony z cegły z dylatacją, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

899 900 zł80 m² 11 248,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy dom szeregowy na Osiedlu Zamkowym | Będzin Cena: 899 900 zł | Powierzchnia: 80 m | Taras: 26 m | Liczba pokoi: 4 | Rok budowy: 2022 | Typ zabudowy: szeregowiec | Dodatkowo: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łagisza,Będzin

890 000 zł287 m² 3 101,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokoju

Łagisza,Będzin

890 000 zł287 m² 3 101,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Dom na dużej działce. Miejscowość: będzin ul. Pokoju. Koniecznie zobacz spacer wirtualny oraz film. Oferujemy do sprzedaży murowany dom wolnostojący , położony w Będzinie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzyżowicka

Grodziec,Będzin

692 000 zł130 m² 5 323,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie bliźniaczej z 2025 r., zlokalizowany w dzielnicy Będzin-Grodziec. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Powierzchnia użytkowa 130 m2, działka 300 m2. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Zamkowe,Będzin

899 900 zł106 m² 8 489,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Urokliwy Dom w Zabudowie Szeregowej w Atrakcyjnej Lokalizacji - Idealna Przestrzeń Dla Ciebie Cena: 899 900 zł | Powierzchnia: 80 m | Taras/działka: 26 m | Liczba pokoi: 4 | Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łagisza,Będzin

890 000 zł287 m² 3 101,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamienna

Warpie,Będzin

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.125 m2 usytuowany na działce ok.360 m2, który znajduje się w Będzinie na ulicy Kamiennej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Będzin

990 000 zł723 m² 1 369,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:464 m²

Kamienica w Centrum Będzina. Powierzchnia budynku to 723,17 m2 (bez komunikacji) + piwnice o pow. ok. 175 m2. Na parterze duża, wysoka sala (kiedyś kino), może być przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Warpie,Będzin

310 000 zł93 m² 3 340,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 61,40 m2. Powierzchnia całkowita, na którą składa się powierzchnia wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grodziec,Będzin

1 550 000 zł269 m² 5 754,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Wyjątkowej urody dom parterowy na zagospodarowanej działce z pięknym ogrodem prowadzonym przez ogrodnika. Powierzchnia zabudowy 269,35 m kw, użytkowa 227,50 m kw ,powierzchnia działki 953.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łagisza,Będzin

645 000 zł230 m² 2 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Rezerwacja Będzin-Łagisza, dom 230 m2, działka 854 m2idealny dom dla dużej rodziny. Może stanowić dwa niezależne mieszkania. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej. Zewnętrzny mur dwuwarstwowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

810 000 zł185 m² 4 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom jednorodzinny, 185 m2, 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garaż. Prezentujemy dom z lat 80-tych, w dogodnej lokalizacji, na osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Warpie,Będzin

1 590 000 zł234 m² 6 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom na wzgórzu W będzinie! przyjdz -> zobacz -> zakochaj się - > zamieszkaj Dom położony w pięknej, zielonej części Będzina, przy ul. Krakowskiej. Został wykończony w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Traugutta

Grodziec,Będzin

495 000 zł110 m² 4 493,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

0% prowizji 0% pcc Oferujemy na sprzedaż 12 wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej. I Etap inwestycji obejmie 6 domów, drugi etap obejmie kolejne 6 domów. Wysoki standard wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 199 000 zł900 m² 1 332,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Oferta na wyłączność! W dniach 31.01. - 12.02. Proszę o kontakt telefoniczny z numerem ** 2 lokale użytkowe ( w tym jeden gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limanowskiego

Grodziec,Będzin

629 000 zł340 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Nowa bardzo ciekawa oferta, domu z potencjałem, w dobrym stanie technicznym, zlokalizowanego w Będzinie - Grodźcu przy ulicy Limanowskiego Dom na bazie z 1912, natomiast był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Małobądz,Będzin

975 000 zł150 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta zarezerwowana! prowizja 0% - całość wynagrodzenia biura pokrywa strona Sprzedająca. Dom z urokliwym ogródkiem, urządzony w klasycznym stylu. Położony w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzeszkowej

Będzin,śląskie

162 000 zł68 m² 2 376,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin ul. Orzeszkowej 23 - dom typu fin Działka o nieregularnym kształcie, ukształtowanie i konfiguracja terenu słaba.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.