Mieszkanie Będzin

Warpie, Będzin, śląskie

  • 2 100 zł
  • 57,40 m²
  • 36,59 zł/m²

Zdjęcie

Jan Gołąbek

Skontaktuj się

Mieszkanie Będzin

Warpie, Będzin, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 100 zł

57,40 m²

36,59 zł/m²

Mieszkanie Będzin

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 100 zł 57,40 m² 36,59 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 57,40 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 000 zł
  • Łazienka: z oknem
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie po remoncie w 2024r. zlokalizowane w dzielnicy Warpie przy ulicy Krakowskiej. Usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku, wokół dużo zieleni (park Krakowska) i niska zabudowa. Składa się z 2 pokoi (z jednego pokoju bezpośrednie wyjście do ogrodu), widnej kuchni, przedpokoju, łazienki z umywalką, prysznicem i toaletą. Okna nowe. Podłogi w panelach oraz w płytkach. Łazienka w płytkach i glazurze. Mieszkanie umeblowane i wyposażone min. (...)

Agent

Jan Gołąbek

791 550...

791 550 352

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Gołąbek

791 550...

791 550 352

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.