dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Będzin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe o pow 38m2 usytuowane na parterze dobrze utrzymanej Kamienicy w dzielnicy Będzin - Grodziec. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

221 900 zł36,80 m² 6 029,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 2 pokoje z balkonem! Osiedle Syberka | Będzin ul. Powstańców Śląskich Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie na sprzedaż Będzin, syberka, parter Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w ocieplonym i wyremontowanym bloku przy ul. Skalskiego w Będzinie (os.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł47,20 m² 5 148,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Będzinie dz. Ksawera (ul. Żwirki i Wigury). Dwa przestronne pokoje, kuchnia częściowo otwarta na salon, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,40 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie w 2024r. zlokalizowane w dzielnicy Warpie przy ulicy Krakowskiej. Usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku, wokół dużo zieleni (park Krakowska) i niska.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,20 m² 7 057,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie tylko U nas *** 2/3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Można zrobić 3 pokoje/ gotowe instalacje w salonie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł40,08 m² 4 488,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu w Będzinie przy ul. Skalskiego - 40 m z dużym potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze położonego na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od 01.05.2026r Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Będzinie, dzielnica Syberka. Mieszkanie składa się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł54,76 m² 6 519,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone w popularnej dzielnicy Syberka w Będzinie, przy ulicy Narutowicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł50,30 m² 4 155,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz cichego mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Będzinie przy ulicy Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

413 900 zł39,80 m² 10 399,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort, światło i elegancja miejsce, do którego chce się wracać Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się raz i od razu czuje, że można tu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,20 m² 5 073,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 12f. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,27 m² 4 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Będzinie os. Grodziec (ul. Traugutta). Dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - powierzchnia 37,27 m2. Parter w niskim bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł54,65 m² 3 641,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to czyste płótno czekające na Twój pomysł!

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,62 m² 5 193,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Będzinie przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie jest opróżnione i przygotowane do aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i przytulne mieszkanie na sprzedaż w Będzinie na osiedlu Syberka. Cicha i spokojna okolica z dobrze rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,90 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m , położone na parterze budynku przy ul. Andersa w Warpie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,40 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m , znajdujące się na 2. piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Syberka. Lokalizacja zapewnia wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od ręki! Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym, dwupokojowym mieszkaniem położonym na parterze w komfortowym, niskim bloku przy ulicy Narutowicza na osiedlu Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,99 m² 5 238,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ulicy Bilika. Układ funkcjonalny: - pokój/ sypialnia nr 1 - pokój/ sypialnia nr 2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,30 m² 5 780,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zamkowym w Będzinie idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację! Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin Centrum Sączewskiego - 51m2 / 2 pokoje + Balkon 15min do Katowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w Będzinie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 132 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł33,50 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Będzin - nowoczesne, po remoncie, z wyposażeniem w cenie! Dlaczego warto? Na sprzedaż mieszkanie w Będzinie przy ul. Piastowskiej 29. To funkcjonalne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! atrakcyjny lokal mieszkalny W centrum będzina, 2 pokoje W kamienicy, po remoncie. Centralne ogrzewanie miejskie! może być częściowo wyposażony I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł39 m² 6 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m , położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie wyposażone i umeblowane jak na zdjęciu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 w Będzinie Warpie przy ulicy Andersa. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Grodziec,Będzin

244 000 zł34 m² 7 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam ładne, jasne, po generalnym remoncie, mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Grodźca, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 34,0 m + piwnica 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bilika

Syberka,Będzin

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu Syberka w Będzinie, które cieszy się dużą popularnością dzięki doskonałej infrastrukturze i wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Syberka,Będzin

259 000 zł42 m² 6 240,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta prywatna bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić! Sprzedam mieszkanie w Będzinie, na dolnej Syberce, o powierzchni 37,50m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alberta

Warpie,Będzin

225 000 zł51 m² 4 408,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Investor Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

277 900 zł37 m² 7 492,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne 2 pokoje, balkon, wygodny układ! Syberka! | Będzin ul. Skalskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, aleja Hugona Kołłątaja

Ksawera,Będzin

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, jasne mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Warpie,Będzin

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Warpie w Będzinie o następujących parametrach: 50m 2 - dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Małobądz,Będzin

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji na ul. Zwycięstwa w Będzinie. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Modrzejowskiej 66a w Będzinie w kameralnym budynku stylizowanym na klasyczną kamienicę, wybudowanym w 2012 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Ksawera,Będzin

1 500 zł51 m² 29,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! *** Klimatyzacja *** Cicha okolica, a wszędzie blisko! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Będzinie - przy ul. Wajdy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek