dowolna

Mieszkania w centrum Będzin - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grodziec,Będzin

129 000 zł40 m² 3 254,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 39,64 m z dużą piwnicą - Będzin Grodziec, ul. Konopnickiej ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

279 000 zł55 m² 5 100,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,70 m , zlokalizowane w Będzinie na popularnym osiedlu Syberka, przy ulicy Skalskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Syberka,Będzin

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji ? Zależy Ci na dwóch ustawnych pokojach i osobnej kuchni w przytulnej przestrzeni? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Śródmieście,Będzin

264 000 zł29 m² 9 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania po remoncie?! Zależy Ci na dogodnej lokalizacji?! Oferujemy na sprzedaż, niewielkie, ale bardzo urocze mieszkanie w centrum Będzina, na przyjemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 30 m , w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Będzinie oś. Syberka przy ul. Skalskiego. Na powierzchni 55 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodziec,Będzin

219 000 zł55 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje, mieszkanie Będzin Grodziec, 49 m ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu kredytu hipotecznego Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

758 195 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i przyjemny klimat, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. To 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

1 163 610 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 110,82 m , z dużym tarasem (34,91 m ) zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

389 763 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, funkcjonalne i gotowe na Twoje pomysły. Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty: to mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz. Świetny układ, duży balkon i lokalizację, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

478 464 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zadzwoń i umów się na prezentację Marzysz o nowoczesnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy? Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Syberka,Będzin

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz własnego M3 z balkonem ? Istotna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, to na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Syberka,Będzin

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość przywrócenia układu 3 pokojowego) z ogromnym potencjałem w Będzinie ( Syberka ) przy ul. Rewolucjonistów Mieszkanie o pow. 56,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 30 m przy ul. Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Syberka,Będzin

322 900 zł54 m² 5 965,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 rodzinne pokoje Os. Syberka | Będzin ul. Skalskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Investor Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Zamkowe,Będzin

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Poszukujesz własnego M5 po generalnym remoncie? Jest dla Ciebie i Twojej rodziny istotna lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 075 zł15 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 34 m , w kamienicy przy Małachowskiego 52 w Będzinie. Nieruchomość: przestronny pokój Powierzchnia 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 I piętro Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Ksawera,Będzin

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji ? Zależy Ci na dwóch ustawnych pokojach w przytulnej przestrzeni? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 19 m , w bloku przyjaznym dla zwierząt przy ul Małachowskiego 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 18 m przy ul. Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Lokal znajduje się na 1. piętrze i jest przyjazny dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Syberka,Będzin

1 700 zł57 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj umów się na prezentację i sprawdź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Syberka,Będzin

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Modrzejowskiej 89 Nieruchomość: powierzchnia 16 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Syberka,Będzin

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt w bloku przy ul Stanisława Małachowskiego 52 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 12 m2 Piętro 2/3 Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ksawera,Będzin

244 000 zł50 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Ksawera przy ul. Żwirki i Wigury w Będzinie. Cicha i spokojna okolica ,wspaniale skomunikowana to niezaprzeczalny atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemońska

Ksawera,Będzin

220 000 zł48 m² 4 536,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,5 m , usytuowanego przy ul. Siemońskiej w malowniczej dzielnicy Ksawera. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Będzin

Gzichów,Będzin

949 200 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 37,56 m | Nowa Namiarkowa, będzin | 90,15 m | 3. piętro | Oferujemy do sprzedaży przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,15 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Syberka,Będzin

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji ? Zależy Ci na trzech ustawnych pokojach i osobnej kuchni w przytulnej przestrzeni? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka przyjazna dla zwierząt w bloku przy ul Małachowskiego 52 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 3 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 280 zł29 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokoje w bloku przyjaznym dla zwierząt przy ul Małachowskiego 52 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 29 m2 Piętro 3 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Małobądz,Będzin

239 000 zł38 m² 6 207,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w Będzinie przy ul. Skalskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z podjazdem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Syberka,Będzin

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmigielskiego

Małobądz,Będzin

183 000 zł29 m² 6 245,73 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,3 m , usytuowane na 12. piętrze w Będzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestrzenne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Modrzejowskiej 89 Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: ulica Modrzejowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Syberka,Będzin

299 000 zł58 m² 5 197,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca. Genialny widok z okien! Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, a przez to, że wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowicka

Gzichów,Będzin

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym, strzeżonym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 280 zł28 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokoje w bloku przyjaznym dla zwierząt przy ul Małachowskiego 52 w Będzinie Nieruchomość Powierzchnia 28 m2 Piętro 3 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Hugona Kołłątaja

Grodziec,Będzin

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy alei Hugona Kołłątaja 42 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 30 m2 2 piętro Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij