dowolna

Mieszkania w nowym bloku Będzin - Oferty sprzedaży lub najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł72 m² 9 986,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogrodem, tarasem i własnym jacuzzi - w nowoczesnym, zaledwie dwupiętrowym budynku przy ul. Rzeszowskiej 9 w Będzinie. Parter z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

413 900 zł39,80 m² 10 399,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort, światło i elegancja miejsce, do którego chce się wracać Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się raz i od razu czuje, że można tu.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł93 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63,70 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie Apartamenty na prestiżowym zamkniętym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł86 m² 9 988,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesny apartament dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł114,40 m² 8 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe Apartamenty na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Ostatni dostępny apartament dwupoziomowy - niepowtarzalna okazja zakupu! W imieniu Dewelopera zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 611 zł110,82 m² 10 500,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie śląska I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 795 zł92,53 m² 9 800,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarpie

Ksawera,Będzin

560 000 zł64 m² 8 756,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już wkrótce zakończy się budowa kameralnej inwestycji deweloperskiej na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Jednocześnie rozpoczynamy ostatni etap sprzedaży pozostałych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

830 000 zł86 m² 9 645,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w domu szeregowym dwulokalowym o powierzchni 86,04 m z dużym balkonem ok. 4 m . Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górki Małobądzkie,Będzin

2 850 zł63 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w zabudowie segmentowej, zlokalizowane w Będzinie przy ul. 27 Stycznia 22c. Mieszkanie znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku, oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarpie

Ksawera,Będzin

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Apartamenty na prestiżowym osiedlu przy ul. Podskarpie w Będzinie. Ostatnie dostępne apartamenty - niepowtarzalna okazja zakupu! W imieniu Dewelopera zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Modrzejowskiej 66a w Będzinie w kameralnym budynku stylizowanym na klasyczną kamienicę, wybudowanym w 2012 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Gzichów,Będzin

605 524 zł65 m² 9 300,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

498 401 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

541 596 zł57 m² 9 500,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

490 200 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

393 955 zł42 m² 9 400,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

605 524 zł65 m² 9 300,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

1 163 611 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

589 000 zł53 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Modrzejowskiej 66a w Będzinie - w kameralnym budynku stylizowanym na klasyczną kamienicę, wybudowanym w 2012 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamkowe / nowe 2 pokoje / 1-szy najemca / od zaraz Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Królowej Jadwigi. Składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,8 m2) - sofa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Gzichów,Będzin

850 000 zł86 m² 9 877,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

490 200 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

366 270 zł42 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 27 Stycznia

Małobądz,Będzin

675 000 zł102 m² 6 611,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Twoje nowe życie zaczyna się tutaj : Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 5-pokojowego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 102,10 m , położonego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

589 000 zł53 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

389 763 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zadzwoń i umów się na prezentację Marzysz o nowoczesnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy? Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Będzin

Małobądz,Będzin

530 000 zł63 m² 8 467,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje nowe życie zaczyna się tutaj : Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,38 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

478 464 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zadzwoń i umów się na prezentację Marzysz o nowoczesnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy? Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

1 163 610 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 110,82 m , z dużym tarasem (34,91 m ) zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 11 Listopada

Syberka,Będzin

3 199 zł77 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton! english -> Please contact via whatsapp osiedle rycerskie, ul. 11 listopada, będzin Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 77m2 + dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Będzin

Gzichów,Będzin

946 000 zł90 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 37,56 m | Nowa Namiarkowa, będzin | 90,15 m | 3. piętro | Oferujemy do sprzedaży przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,15 m z.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij