dowolna

Domy do remontu Będzin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Małobądz

Małobądz,Będzin

350 000 zł324 m² 1 080,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:862 m²

Kontakt ************* kasia**************** Będzin Małobądz. Dom o powierzchni użytkowej 108m2. Wybudowany w technologii tradycyjnej (cegła) w 1962r. Powierzchnia działki 862m2. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

169 000 zł320 m² 528,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dobra cena zwłaszcza dla inwestorów/ firm remontowych! Kamienica z dużym potencjałem. Doskonałe miejsce. Blisko Urzędu Miasta, zamku. Rejon bogaty w punkty handlowo- usługowe i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Będzin

Będzin,śląskie

272 000 zł100 m² 2 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedający pokrywa koszta pośrednictwa - oszczędzasz! Będzin - dom jednorodzinny do kapitalnego remontu na działce w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 600 m.kw. Parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grodziec

Grodziec,Będzin

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom murowany częściowo po remoncie ,dwu poziomowy,dach dwu częściowy, jedna część dachu nowa pokryta blacho dachówką .W budynku obecnie prowadzona jest działalność gospodarcza typu bar budynek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij