Mieszkanie, ul. Rewolucjonistów

Rewolucjonistów, Syberka, Będzin, śląskie

  • 319 000 zł
  • 45,20 m²
  • 7 057,52 zł/m²

Zdjęcie

Wanda Grzesło

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rewolucjonistów

Rewolucjonistów, Syberka, Będzin, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

319 000 zł

45,20 m²

7 057,52 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rewolucjonistów

Zaktualizowane: 22 maja 2026

319 000 zł 45,20 m² 7 057,52 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 319 000 zł (7 057,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45,20 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEXUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NEX-MS-5892

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Po generalnym remoncie

TYLKO U NAS

*** 2/3 pokoje ***

*** świetna lokalizacja ***

Można zrobić 3 pokoje/ gotowe instalacje w salonie

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Będzinie przy ul. Rewolucjonistów.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Mieszkanie składa się z salonu (można zrobić kuchnię w aneksie, są instalacje), sypialni, kuchni, przedpokoju przedpokoju i łazienki z wc. (...)

Agent