Mieszkanie Będzin

Będzin, śląskie

  • 410 000 zł
  • 76 m²
  • 5 394,74 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Pawłowska...

Skontaktuj się

Mieszkanie Będzin

Będzin, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

410 000 zł

76 m²

5 394,74 zł/m²

Mieszkanie Będzin

Zaktualizowane: 20 maja 2026

410 000 zł 76 m² 5 394,74 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 76 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ZMIANA CENY! TYLKO DO 31.05 - NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI!

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo pewnej inwestycji?

Ta oferta łączy wszystko, czego dziś oczekują kupujący: 4 niezależne pokoje, świetny układ, niski czynsz i doskonałą lokalizację. Takie mieszkania sprzedają się szybko!

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wojkowice, ul. (...)

Agent

Alicja Pawłowska-Jurczyk

733 700...

733 700 561

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alicja Pawłowska-Jurczyk

733 700...

733 700 561

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.