dowolna

Mieszkania Będzin – oferty mieszkań na Śląsku

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 20 m , w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Syberka,Będzin

235 000 zł37 m² 6 385,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 2 pokoje z balkonem! Osiedle Syberka | Będzin ul. Powstańców Śląskich Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

605 524 zł65 m² 9 300,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie śląska I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gzichów,Będzin

1 163 611 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modrzejowska

Syberka,Będzin

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Modrzejowska 89 w centrum Będzina. Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

589 000 zł53 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Małobądz,Będzin

1 400 zł40 m² 35,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie z miejscem parkingowym będzin małobądz, ul. Baczyńskiego zadzwoń: przy współpracy w zakresie tej oferty nie zapłacisz żadnej prowizji do biura nieruchomości! homeon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Alberta

Warpie,Będzin

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Będzin

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ustawne 3 pokoje z balkonem blisko Centrum! | Będzin ul. Piłsudskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynkowa

Ksawera,Będzin

259 000 zł37 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja" Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość położona przy ul. Cynkowej 21g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu i dużych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, aleja Hugona Kołłątaja

Ksawera,Będzin

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 42 *powierzchnia 23 m2 *II piętro *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Śródmieście,Będzin

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Modrzejowskiej 66a w Będzinie - w kameralnym budynku stylizowanym na klasyczną kamienicę, wybudowanym w 2012 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Syberka,Będzin

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,13 m 2 z balkonem, położone w Będzinie - osiedle Syberka. Idealne dla pary, rodziny 2+1, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bilika

Małobądz,Będzin

1 500 zł45 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia i zależy Ci na dwóch osobnych pokojach? Balkon jest dla Ciebie koniecznością? A dodatkowym atutem będzie szybki wylot na drogę krajową zapewniającą szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Syberka,Będzin

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni całkowitej 53,3 m położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Małobądz,Będzin

219 000 zł32 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 31,5 m z wydzieloną sypialnią - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamkowe / nowe 2 pokoje / 1-szy najemca / od zaraz Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Królowej Jadwigi. Składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,8 m2) - sofa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszelew

Ksawera,Będzin

165 000 zł46 m² 3 598,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe | 45,85 m | parter | Będzin, ul. Koszelew Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,85 m , położone na parterze w niskim budynku w Będzinie przy ul. Koszelew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Gzichów,Będzin

850 000 zł86 m² 9 877,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w domu szeregowym dwulokalowym o powierzchni 86,04 m z dużym balkonem ok. 4 m . Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamkowe,Będzin

399 000 zł84 m² 4 768,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rodzinne 4-pokojowe, przestronne mieszkanie! Os. Zamkowe | Będzin ul. Jagiełły zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

490 200 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

538 135 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Syberka,Będzin

214 900 zł40 m² 5 361,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

OS. Syberka! Ustawne 2 pokoje, wygodny układ! | Będzin ul. Skalskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Gzichów,Będzin

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

366 270 zł42 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębowskiego

Syberka,Będzin

1 200 zł31 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo odnowiona kawalerka w Będzinie - os. Syberka (ul. Jastrzębowskiego). Mieszkanie po ostatnich lokatorach przeszło gruntowne odświeżenie: odmalowano ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Małobądz,Będzin

169 000 zł38 m² 4 476,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton oferta na wyłączność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Będzinie-Małobądz (osiedle Syberka) przy ul. Zwycięstwa. Idealna opcja do zamieszkania dla 1-2 osób lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Gzichów,Będzin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac 3 Maja

Śródmieście,Będzin

1 190 zł36 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 36 m2. 2 pokoje. Ogrzewanie elektryczne, podłączenie do sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Hugona Kołłątaja

Grodziec,Będzin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 27 Stycznia

Małobądz,Będzin

675 000 zł102 m² 6 611,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Twoje nowe życie zaczyna się tutaj : Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 5-pokojowego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 102,10 m , położonego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Będzin

1 020 zł17 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ulicy Małachowskiego 52 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Grodziec,Będzin

396 000 zł72 m² 5 469,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Oferujemy do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie, przy ulicy Marii Konopnickiej, dzielnica Grodziec. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w zadbanej kamienicy, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Syberka,Będzin

339 000 zł57 m² 5 994,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z możliwością wprowadzenia od zaraz ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj - umów się na prezentację i sprawdź, jak możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Zamkowe,Będzin

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na Osiedlu Zamkowym. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Syberka,Będzin

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Warpie,Będzin

299 000 zł50 m² 6 024,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,63m2. położone na 4. piętrze w 8-piętrowym bloku z windą w spokojnej części Będzina (warpie ).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij