dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Będzin - Lista ogłoszeń

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

455 000 zł80 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Zamkowe. 80 m2. 3 pokoje, balkon. W kameralnym apartamentowcu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa dzielnica bliskość szkoły/przedszkola niska zabudowa Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Warpie,Będzin

340 000 zł45 m² 7 517,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Będzin, krakowska, 2 pokojowe, 45 m2 na strzeżonym osiedlu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Grodziec,Będzin

199 000 zł46 m² 4 349,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: ewelina Gąsiorowska - tel. Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem w cichej okolicy Będzina! Lokalizacja: będzin, grodziec, ul. Hugona Kołłątaja 61 Ilość pokoi: 2 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zamkowe,Będzin

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Zamkowe. 48 m2, 2 pokoje, balkon. W kameralnym apartamentowcu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa dzielnica bliskość szkoły/przedszkola niska zabudowa Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bilika

Syberka,Będzin

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w Będzinie na osiedlu Syberka przy ulicy Adama Bilika. Mieszkanie o pow. 38 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku, funkcjonalny układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Będzin,śląskie

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy piękne mieszkanie po remoncie zlokalizowane przy atrakcyjnej ulicy Kasztanowej. Mieszkanie posiada dwa duże pokoje oraz pomieszczenie gospodarcze z garderobą, istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zawale

Będzin,śląskie

119 000 zł25 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną w kamienicy w ścisłym centrum miasta *( stare miasto) rzy ul. Zawale w Będzinie. Doskonała lokalizacja z punktu widzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Syberka,Będzin

520 000 zł70 m² 7 401,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dom w zabudowie bliźniaczej Będzin Os. Zamkowe | Będzin ul. Piastowska zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynkowa

Ksawera,Będzin

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku po termomodernizacji oraz klatce schodowej po remoncie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku. Rozkład mieszkania to: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Syberka,Będzin

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Będzinie, dzielnica Syberka, ul. Powstańców Śląskich! Mieszkanie dostępne od zaraz! Brak prowizji dla biura nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ksawera

Ksawera,Będzin

149 000 zł36 m² 4 135,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z balkonem do remontu, o powierzchni 36,03 m2 na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej okolicy w Będzinie - Ksawera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Syberka,Będzin

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku o powierzchni 56m2. Lokal mieszkalny składa się z trzech jasnych pokoi, łazienki oraz widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bory

Łagisza,Będzin

123 000 zł44 m² 2 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na parterze domu wioelorodzinnego. Lokal do kapitalnego remontu. Budynek mieszkalny zlokalizowany jest w Będzinie, dzielnica Łagisza ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Warpie,Będzin

288 000 zł60 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zamieszkaj na swoim bez nakładów finansowych na Warpiu w Będzinie! Mieszkanie 59m2 składa się z : - 3 oddzielne pokoje(jeden z balkonem) - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Alberta

Warpie,Będzin

175 000 zł30 m² 5 856,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam stylową kawalerkę w Będzinie! Lokalizacja: będzin, ul. Św. Brata Alberta 71, warpie Ilość pokoi: 1 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Grodziec,Będzin

219 000 zł46 m² 4 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem w cichej okolicy Będzina! Lokalizacja: będzin, grodziec, ul. Hugona Kołłątaja 61 Ilość pokoi: 2 Metraż: 45,75 Kuchnia: oddzielna (widna) Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Syberka,Będzin

320 000 zł58 m² 5 562,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Będzin Syberka - ul. Narutowicza - do wprowadzenia odświeżone w 2021r. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 57,53m2 , położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawera

Ksawera,Będzin

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Oferujemy do wynajęcia wygodne mieszkanie w Będzinie, na Osiedlu Ksawera, na 3 piętrze w niskim bloku po termo-renowacji. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bilika

Syberka,Będzin

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 Będzin Syberka ul. A. Bilika / do zamieszkania / własnej aranżacji - od zaraz. Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 38 mkw , na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Syberka,Będzin

269 000 zł59 m² 4 567,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Będzin Syberka - ul. Narutowicza - do remontu / własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 58,90 m2 położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Alberta

Będzin,śląskie

1 000 zł30 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka w cichej okolicy - pierwszy najem! Lokalizacja: będzin, ul. Brata Alberta Ilość pokoi: 1 Powierzchnia użytkowa mieszkania: 29.88 mkw Kuchnia: otwarta Piętro: 1/1 LOKAL SKŁADA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Syberka,Będzin

294 900 zł56 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku o powierzchni 56m2. Lokal mieszkalny składa się z trzech jasnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Grodziec,Będzin

219 000 zł46 m² 4 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

245 000 zł40 m² 6 064,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Będzin Syberka - ul. Skalskiego - do odświeżenia, własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie z pięknym widokiem na Zamek Będziński oraz Dąbrowę Górniczą o pow. 40,4 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Syberka

Syberka,Będzin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 42m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Będzin

Małobądz,Będzin

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własnościowe / bezczynszowe - M3 do remontu / własnej aranżacji Idealne dla rodziny ciepłe mieszkanie z ogródkiem w Będzinie z dużym garażem i udziałem w gruncie. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Grodziec,Będzin

289 000 zł118 m² 2 444,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym trzypokojowym mieszkaniem w Będzinie Grodźcu. Lokalizacja: będzin ul. Barlickiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 118,22 mkw z piwnicą Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowicka

Będzin,śląskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowy wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Brzozowica! Znajdujący się na 3cim piętrze Apartament o pow. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Syberka,Będzin

185 000 zł39 m² 4 782,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Będzin Syberka - ul. Skalskiego - do remontu, własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 38,68 mkw , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowicka

Będzin,śląskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gzichów

Gzichów,Będzin

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 49,3 m2, położone na wysokim parterze w 2-piętrowym kameralnym budynku w bardzo spokojnej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Syberka,Będzin

277 000 zł51 m² 5 474,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 z balkonem, będzin Syberka do zamieszkania - od zaraz. Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,06 mkw , na 4 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie ciepłe o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowicka

Będzin,śląskie

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemońska

Będzin,śląskie

349 000 zł61 m² 5 730,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie - 3 pokojowe, powierzchnia 60,9 m2, będzin Siemońska Lokalizacja: będzin ul. Siemońska Opis: mieszkanie wyremontowane, dobrze oświetlone, na trzecim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łagisza

Łagisza,Będzin

580 000 zł141 m² 4 113 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu Dom na sprzedaż. Cena:580000 Rynek: wtórny Dostępny: do uzgodnienia Forma własności: własność, księga wieczysta Charakterystyka domu 141 m, 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawera

Ksawera,Będzin

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1.02.2022 r. Oferujemy do wynajęcia wygodne mieszkanie w Będzinie, na Osiedlu Ksawera, na 3 piętrze w niskim bloku po termo-renowacji. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Będzin,śląskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w Będzinie przy ul. Narutowicza. Pow. użytkowa 52 m2 Piętro: 4/5 Program użytkowy: salon z otwartą kuchnią, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małobądz

Małobądz,Będzin

55 000 zł49 m² 1 127,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

0% prowizji dla kupującego! cesja partycypacji - Komfortowe mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia bez konieczności odświeżania. Kameralne osiedle, dobra komunikacja miejska i samochodowa - trasa 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Małobądz

Małobądz,Będzin

85 000 zł58 m² 1 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Promocja - 0% prowizji dla kupującego! cesja partycypacji - Komfortowe mieszkanie z garażem podziemnym! po remoncie, do wprowadzenia bez konieczności odświeżania. Kameralne osiedle, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małobądz

Małobądz,Będzin

59 900 zł48 m² 1 237,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji dla kupującego! cesja partycypacji - Komfortowe mieszkanie po remoncie. Kameralne osiedle, dobra komunikacja miejska i samochodowa - trasa 94 i 86 (tarnowskie Góry - Kraków, katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Górki Małobądzkie,Będzin

78 000 zł52 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Odstąpię partycypację na mieszkanie z zasobów tbs. Trzy pokoje z aneksem kuchennym,kuchnia zabudowana, na drugim pietrze 52m2 balkon,piwnica. Mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy na nowym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij