Działka przemysłowa Będzin

Łagisza, Będzin, śląskie

  • 1 225 zł
  • 490 m²
  • 2,50 zł/m²

Zdjęcie

Bogdan Pruchnick...

Skontaktuj się

Działka przemysłowa Będzin

Łagisza, Będzin, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 225 zł

490 m²

2,50 zł/m²

Działka przemysłowa Będzin

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 225 zł 490 m² 2,50 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 1 225 zł (2,50 zł/m²)
  • Działka: przemysłowa, 490 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1 225 zł / 1-krotność czynszu

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRZY TEJ OFERCIE NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI!

DO WYNAJĘCIA PLAC UTWARDZONY POD SKŁAD - MAGAZYN W BĘDZINIE - ŁAGISZY- TERENY PRZEMYSŁOWE / DOJAZD Z TRASY DK-86 i S-1 /.

LOKALIZACJA: Będzin woj. śląskie, dz. Łagisza, tereny przemysłowe - okolice wschodniej części miasta, rejon ul./os. Dąbrowska / Bory. Teren posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną. (...)

Agent

Bogdan Pruchnicki

503 085...

503 085 102

32 263 40 93

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bogdan Pruchnicki

503 085...

503 085 102

32 263 40 93

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bogdan Pruchnicki

Zostaw telefon, oddzwonimy